U prilogu je popis aktualnih natječaja
Poštovane/poštovani,

procjena odnosno testiranje kandidata za radno mjesto pomoćnik u nastavi za učenika s teškoćama (određeno vrijeme) održati će se u Gospodarskoj školi, Čakovec, Vladimira Nazora 38, u uredu pedagoginje škole prema rasporedu određenom u e-mailu koji će kandidati koji zadovoljavaju uvjete natječaja primiti na svoj e-mail.

Poštovane/poštovani,

procjena odnosno testiranje kandidata za radno mjesto nastavnik/ca politike i gospodarstva (određeno) održati će se u Gospodarskoj školi, Čakovec, Vladimira Nazora 38, u utorak 18. veljače 2020. godine u uredu pedagoginje škole prema rasporedu određenom u e-mailu koji će kandidati koji zadovoljavaju uvjete natječaja primiti na svoj e-mail.

Poštovana/poštovani,

procjena odnosno testiranje kandidata za radno mjesto nastavnik/ca etike i etike i kulture (određeno) održati će se u Gospodarskoj školi, Čakovec, Vladimira Nazora 38, u utorak  18. veljače 2020. godine u uredu pedagoginje škole prema rasporedu određenom u e-mailu koji će kandidati koji zadovoljavaju uvjete natječaja primiti na svoj e-mail.

Poštovana/poštovani,
procjena odnosno testiranje kandidata za radno mjesto nastavnik/ca matematike (određeno) održati će se u Gospodarskoj školi, Čakovec, Vladimira Nazora 38, u četvrtak  30. siječnja 2020. godine u uredu pedagoginje škole prema rasporedu određenom u e-mailu koji su kandidati koji zadovoljavaju uvjete natječaja primili na svoj e-mail.

Poštovana/poštovani,

procjena odnosno testiranje kandidata za radno mjesto nastavnik/ca psihologije (određeno) održati će se u Gospodarskoj školi, Čakovec, Vladimira Nazora 38, u petak  31. siječnja 2020. godine u uredu pedagoginje škole prema rasporedu određenom u e-mailu koji su kandidati koji zadovoljavaju uvjete natječaja primili na svoj e-mail.

Povjerenstvo za zapošljavanje.

Kandidati će biti pozvani putem e-maila navedenog u prijavi.

Testiranje će se obaviti iz područja:

• osnove informatičke pismenosti
  • stručno-pedagoške i metodičke kompetencije
  • praktično na način da odrade dio ili cijeli ogledni nastavni sat, a ovisno od odluke svakog od Povjerenstava za zapošljavanje zasebno.