Priloženi dokumenti:
POPIS UDZBENIKA.zip

Aplikacija "Nauči crtati cipelu"

Promotivni video škole

« Listopad 2018 »

Stručni skup poljoprivrednih strukovnih profesora
Autor: Velimir Posavec, 15. 10. 2018.

U petak 12. listopada u našoj školi je održan stručni skup poljoprivrednih strukovnih profesora iz više škola. Sudjelovali su profesori iz Osijeka, Vinkovaca, Đakova, Donjeg Miholjca, Daruvara, Marčana pored Vinice, Zagreba, Križevaca, Sv. Ivana Zeline, Bedekovčine i Rijeke.

Uz dobru organizaciju našeg ravnatelja Renata Vinka, naših poljoprivrednih profesora i strukovne agencije ASOO sa predstavnicom višom stručnom savjetnicom gđom Dragicom Vrgoč, tridesetak sudionika provelo je radni dan u izlaganju iskustava na projektima Erasmus programa, informirajući se o novinama u struci, razmjenjujući iskustva iz nastave i praktične nastave. Od predavača sudjelovale su profesorice Stunković, Vojnović, Alagić i Jambrović, a od vanjskih suradnika mr.sc. Milorad Šubić iz Hrvatske poljoprivredno - šumarske savjetodavne službe te Valentina Hažić, dipl.oec. poslovna savjetnica u poljoprivredi. Radni skup završen je posjetom OPD Sarać i njihovom novom pogonu za preradu voća.

Izvor: Dunja Geršak, prof.