Dan otvorenih vrata
Autor: Željka Mihalic, 29. 5. 2016.

Zavirite u galeriju fotografija koja će najbolje prikazati atmosferu na Dan otvorenih vrata Gospodarske škole. Sve radionice radile su vrlo aktivno samo kako bi prikazale djelić radne atmosfere s  nastave naših učenika.

Posjetitelji, prije svega budući srednjoškolci, mogli su sudjelovati na različitim radionicama: izrada predmeta od kože, računalno konstruiranje odjeće, izrada odjevnog predmeta, modeliranje predmeta od gline, oslikavanje, oblikovanje frizura, osnove šminkanja, njega lica, izrada prirodne kozmetike, simulatori automobilskog svjetla, primjer osposobljavanja vozača za vožnju kamiona, biciklopopravljaona, vježbenička tvrtka...Na svim radionicama naglašeno je sudjelovanje učenika na praktičnoj nastavi u inozemstvu zahvaljujući EU projektima. Osim toga, učenici zanimanja krojač predstavili su svoj rad dvjema modnim revijama. Na predstavljanju naših programa pridružili su nam se djelatnici Policijske uprave međimurske i Obrtničke komore i pružili su podršku strukovnome obrazovanju i osposobljavanju.

Budući srednjoškolci dobili su uvid u rad Škole, u njenu usmjerenost prema razvijanju vještina potrebnih za rad u odabranoj struci.