Naši učenici volontiraju

Znaš što sam radila ovo ljeto?

Kako se osjećati bolje zbog pomaganja drugima? Neke naše učenice to su postigle volontiranjem za vrijeme ljetnih praznika u čakovečkom Caritasovom domu dr. Antuna Bogdana za djecu s posebnim potrebama.

Ines Đuran (2.KP razred), Janja Novak (3.PT razred) i Gabrijela Varga (4.CP razred) bile su plemenite te su dio svojega slobodnoga vremena provele s djecom kojima je druženje vrlo bitno u poboljšanju kvalitete njihova života.

Učenice su doznale za program volontiranja u Caritasovom domu od našeg vjeroučitelja Vladimira Šoštarića (voditelja Caritasa naše škole) koji je s ravnateljicom doma, Katarinom Hoblaj, dogovorio detalje za njihovo volontiranje.

Na fotografijama su naše volonterke sa svojim razredima, ravnateljica doma i prizori iz samog Caritasovog doma (zbog zaštite osobnih podataka fotografije rada s djecom nisu prikazane).

Imate li potrebu i vi napraviti nešto za druge, ali i za sebe, možete se uključiti u postojeći program volontiranja u Caritasovom domu ili se u volontiranje u Međimurju uključite pomoću udruge Zora čija je facebook stranica dostupna klikom na ovaj link.