Poštovani roditelji, dragi učenici Gospodarske škole Čakovec,
Autor: Nenad Breslauer, 1. 9. 2014.

vrijeme je početka još jedne nastavne godine i međusobne suradnje. Ponovno nas očekuje čitanje, učenje, slušanje, praktični rad, zaključivanje i kritičko promišljanje, ali i nezaboravna druženja, putovanja,  radionice, rasprave, međunarodni susreti, projekti, priredbe, natjecanja, smotre…

Nastavna godina započinje u ponedjeljak, 8. rujna 2014. godine. Taj dan održat će se sat razrednika za učenike prvih i drugih razreda s početkom u 8 sati, a za učenike trećih i četvrtih razreda s početkom u 10 sati. Molimo učenike da ponesu bilježnicu, kemijsku olovku i papuče. Učenici će dobiti raspored sati koji će vrijediti za cijelu nastavnu godinu. Tijekom cijele nastavne godine učenici trećih i četvrtih razreda te učenici 1.KC i 2. KC razreda nastavu će pohađati u prijepodnevnoj smjeni od 7.20 sati, dok će učenici prvih i drugih razreda nastavu pohađati u poslijepodnevnoj smjeni od 13.15 sati.

Svim učenicima želimo sretnu i uspješnu nastavnu godinu, a da bi ona takva zaista bila, poslušajte našu poruku:

“Nađite vremena za rad- to je cijena uspjeha.
Nađite vremena za razmišljanje – to je izvor moći.
Nađite vremena za igru – to je tajna mladosti.
Nađite vremena za čitanje – to je osnova mudrosti.
Nađite vremena za prijateljstvo – to je put do sreće.“

Ravnatelj:

Renato Vinko, mag. ing.